Yozgat İl Koordinatörlüğü

KAMUOYUNA ÖNEMLE DUYURULUR!


15 Temmuz 2016 tarihinde devletin bekasına ve milli iradenin temeline yapılan hain darbe girişimi Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu olarak kınadığımızı bildirir,menfur darbe girişiminin engellemesinde üstün çaba göstererek şehit olanlara Allah'tan rahmet,yaralananlara acil şifalar dilerken sonsuz şükranlarımızı da sunarız.
Ülkemiz safi bir kara parçası olmayıp,ecdadın emsalsiz  fetihlerine sahne olmuş ve şehitlerimizin kanıyla sulanarak birlik,beraberliğimiz ve huzurumuza kastedenlerin hain girişimlerinin engellendiği kutsal bir vatan toprağıdır.
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu olarak,Devletin  ve vatanın birlik ve bütünlüüne gerek içerden gerekse dışarıdan katdeden hertürlü çıkar odağı ve yasadışı yapılanma karşısında başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere milli iradenin teveccühünü kazanmış devlet büyüklerimiz ve yüce Türk milletinin yanında olduğumuzu bildiririz.
Vatanını sevip bağlılık gösteren  her Türk gibi tüm kademelerimizle milli irade ve demokrasi yolunda meydanlarda olcağız.
Kamuoyuna Saygıyla Arz Olunur.

Cimer